DJ Mallancia

Mam na imię Łukasz, na pewno część z Was zastanawia się jaki był początek mojej muzycznej przygody z projektem Mallancia?

dsc02527A więc wszystko zaczęło się od utworu „Dieep Tieep” który powstał jesienią 2005 roku. W tym czasie występowałem w klubach  i tworzyłem muzykę pod pseudonimem „L Project”, jednak miałem wielką ochotę stworzenia czegoś zupełnie innego. I tak też powstała Mallancia – projekt muzyczny który charakteryzował się prostym i wpadającym w ucho bitem.

„Dieep Tieep” okazał się strzałem w dziesiątkę i zupełnie niespodziewanie bez żadnej promocji stał się hitem w wielu polskich dyskotekach. Natychmiast posypały się zaproszenia do wielu klubów i dyskotek w których zacząłem występować jako DJ Mallancia.

img_3724

Po „Dieep Tieep” przyszła pora na kolejne utwory które również zdobyły dużą popularność, były to min. Rock You, Boytle, Party is Come, Feel, Move Your Body…

W sumie do tej pory zagrałem w prawie 150-ciu dyskotekach i klubach, najwięcej w latach 2006 – 2009. W trakcie występów spotkałem wielu wspaniałych ludzi, począwszy od DJ-ów, po wielu fanów z którymi nie zawsze był czas aby na spokojnie porozmawiać.

Pozdrawiam wszystkich!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress